41. Matyó Kupa eredménylista

2016-07-03 18:50
IMG_9831

A kétnapos viadal mérkőzéseinek eredményei megtalálhatók a cikkben.

Matyó kupa, szombat
bem 75 kg Kovács Adél (HRB) – Varga Marianna (ESI)
bem 62 kg Botos Fruzsina (ESI) – Mácsár Dorina (SUR)
bem 46 kg Varga Beáta (MMF) – Benkó Klaudia (BAA)
12 éves 37 kg Burai Ádám (MKV) – Palkovics Aurél (ESI) Palkovics TKO I.
serd 38,5 kg Szöllősy Áron (ESI) – Paczók Krisztofer (MKV) Szöllősi TKO I.
serd 40 kg Székely Áron (LFK) – Tóth Domonkos (ÉRD) 2-1
serd 40 kg Balogh Róbert (VAT) – Burai Dániel (MKV) Balogh WO
serd 41,5 kg Balogh Máté (VAT) – Krekó Dániel (MAA) 1-2
serd 43 kg Lakatos Zsolt (RSK) – Szajkó Márk (GYA) Lakatos WO
serd 44,5 kg Fekete Iván (UTE) – Simonka Rajmund (SUR) 3-0
serd 44,5 kg Horváth Tamás (HTS) – Nagy Dominik (ABC) Horváth TKO II.
serd 46 kg Bácsics Rajmund (TMÖ) – Kanalas Dániel (HIS) 3-0
serd 48 kg Szigetvári Bendegúz (ÉRD) – Varga Jenő (HIS) Varga TKO I.
serd 52 kg Schütz kevin (FÖS) – Jakab Imre (ESI) Schütz TKO I.
serd 54 kg Rácz Krisztofer (OSZ) – Farkas Kálmán (JAB) Rácz TKO I.
serd 56 kg Lőczi Roland (VEC) – Földesi Tamás (MBK) Lőczi TKO I.
serd 72 kg Györei Barnabás (KNS) – Károlyi Dávid (GAA) 2-1
serd 62 kg Vörös Róbert (TBS) – Kanalas Renátó (GYA) 1-2
serd 65 kg Daru Krisztián (ESI) – Földesi Áron (MBK) Daru TKO I.
serd 68 kg Kozák Renátó (MAA) – Gallyas Róbert (SAR) 3-0
serd 76+ kg Juhos István (BAA) – Kiss Levente (UTE) 3-0
jun 60 kg Rostás Armandó (FTC) – Balog Dezső (MKV) Rostás KOB II.
jun 57 kg Antoni Antal (SUR) – Zámbó Róbert (SLG) Antoni DSQ II.
jun 57 kg Mátés Patrik (BBA) – Kuzma Krisztián (ESI) 0-3
jun 50 kg Snóbli Dávid (MBK) – Benkő József (BBA) Benkő TKO II.
jun 52 kg Botos Dávid (SLG) – Jakab Alex (GAA) 2-1
jun 46 kg Lakatos Márk (MKV) – Paczók Patrik (ESI) 0-3
jun 70 kg Baracsi Dániel (BBC) – Kovács Márk (GYA) Baracsi TKO I.
jun 80 kg Petrovszki Ákos (SUR) – Suták Máté (SZP) 0-3
ifi nő 60 kg Hafner Ildikó (ÉRD) – Papp Dorina (MAA) Papp TKO III.
ifi 91 kg Mózes Bence (ABC) – Kocsis Richárd (MMF) 0-3
ifi 69 kg Bozsoki Levente (GAA) – Csóka Barnabás (MMF) 0-3
ifi 69 kg Oláh Károly (ESI) – Czibak Benjámin (FTC) 3-0
elit nő 60 kg László Szilvia (BBC) – Mezővári Kinga (SAR) Mezővári TKO I.
elit 91 kg Bihary Ákos (ESI) – Kurunczi Zoltán (BBC) 3-0
elit 81 kg Tóth Imre (FTC) – Sass ádám (JAB) Tóth TKO II.
elit 69 kg Vincze Dávid (BBC) – Kramer Péter (ÉRD MT) 0-3

Matyó Kupa, vasárnap

serd 41,5 kg Kecskeméti Roland (MAA) – Krekó Dániel (MAA) 3-0
serd 68 kg Györei Barnabás (KNS) – Kozák Renátó (MAA) 1-2
jun 60 kg Rostás Armandó (FTC) – Danyi Dániel (BAA) 3-0
jun 54 kg Berecz Lionel (ESI) – Kovács Erik (SUR) 3-0
bem 46 kg Varga Beáta (MMF) – Benkő Klaudia (BAA)
jun 57 kg Antoni Antal (SUR) – Kuzma Krisztián (ESI) Antoni KO I.
serd 59 kg Horváth Milán (MMF) – Farkas Huba (ÉRD) 3-0
bem 69 kg Vincze Dávid (BBC) – Surman Zoltán
jun nő 57 kg Oláh Henrietta (SLG) – Bodor Boglárka (HRB) Oláh TKO II.
serd 44,5 kg Fekete Iván (UTE) – Horváth Tamás (HTS) 3-0
elit nő 60 kg Mezővári Kinga (SAR) – Imrei Klaudia (HRB) Mezővári TKO I.
serd 38,5 kg Lőrincz Róbert (KKF) – Szöllősy Áron (ESI) 0-3
ifi 69 kg Csóka Barnabás (MMF) – Oláh Károly (ESI) 0-3
serd 40 kg Székely Áron (LFK) – Balogh Róbert (VAT) 0-3
serd 43 kg Ivanics Gergő (GYA) – Lakatos Zsolt (RSK) 0-3
serd 48 kg Barbosú Alex (MTK) – Varga Jenő (HIS) 3-0
elit 56 kg Kaló József (MKV) – Paczók Erik (ESI) Kaló TKO I.
serd 52 kg Horváth Dávid (SZI) – Schütz Kevin (FÖS) 2-1
serd 56 kg Balogh János (HTS) – Lőczi Roland (VEC) 0-3
serd 65 kg Szabó Jonatán (MTK) – Daru Krisztián (ESI) Szabó TKO I.
serd 76 kg Károlyi Dávid (GAA) – Sneider Zsolt (VEC) 2-1
jun 70 kg Kökény Márk (ESI) – Baracsi Dániel (BBC) 0-3
jun 66 kg Hajóka Richárd (ESI) – Orbán Béla (GAA) 0-3
jun 52 kg Szöllősy Richárd (ESI) – Botos Dávid (SLG) Szöllősy WO
elit 91 kg Fehér Márió (ESI) – Kurunczi Zoltán (BBC) 3-0
bem 54 kg Zámbó Ramóna (ESI) – Kondákor Emília (BAA)

Galéria