Az évet egy DVTK elleni fölényes hazai sikerrel kezdtük, reméljük az utolsó hazai meccsen is hasonló eredmény születik majd.

Mezőkövesd Zsóry FC – Diósgyőri VTK 3-0 (1-0)

Mezőkövesd, 3825 néző. Játékvezető: Vad II István (Albert István, Berettyán Péter; Andó-Szabó Sándor, Urbán Eszter).
Mezőkövesd: Dombó – Farkas D., Hudák, Balogh B., Vági – Egerszegi, Pauljevic – Strestik, Šulek, Molnár G., – Veselinović. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
DVTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Nemes – Busai, Elek – Vela, Nono, Ugrai – Szarka. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Csere: Nono helyett Fülöp a 46., Pauljevic helyett Bačelić-Grgić az 56., Balogh B. helyett Szeles a 62., Vela helyett Makrai a 73., Šulek helyett Damčevski a 75. percben.
Sárga lap: Busai a 29., Egerszegi a 43., Bačelić-Grgić a 77., Makrai a 85. percben.
Piros lap: Ugrai a 36. percben.
Gólszerző: Balogh B. (1-0) a 37., Bačelić-Grgić (2-0) az 59., Molnár G. (3-0) a 81. percben.

Íme a februári 3-0 összefoglalója: