Félidőben két góllal vezetett csapatunk a DVSC gárdája ellen, végül 3-2-re múltuk felül a cívisvárosiakat.Mezőkövesd Zsóry – DVSC-TEVA 3-2 (2-0)

Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Nagy R.
Mezőkövesd Zsóry I. félidő: Czuczi – Vági, Szeles, Devecseri, Sós – Hegedűs, Tóth B., Grgic, Nicorec – Strestik, Pauljevic. II. félidő: Dombó – Baracskai, Dvorschák, Dina, Polényi, Molnár, Heffler, Rácz (Csirmaz), Fótyik, Frőhlich, Orosz
DVSC: Rácz G. – Bokros (Karikás 46.), Koval (Kuti 57.), Kinyik, Nagy Z. (Kondás 46.) – Bereczki (Barna 37.), Berdó (Virág 37.), Ludánszki, Nagy K. – Kertész, Bíró (Tóth M. 46.)
Gól: 1-0 Berdó (öngól, 17.), 2-0 Strestik (27.), 2-1 Kinyik (60.), 2-2 Nagy K. (80.), 3-2 Baracskai (82.)

Az első félidőben magabiztosan játszott csapatunk, s kétgólos előnnyel gazdálkodhatott a szünet után pályára lépő csapat. A másodikban két védelmi hibából egyenlített a DVSC – először a kapufáról került épp a gólvonal mögé a labda, majd késlekedtünk a támadóra való kilépéssel -, a hajrában azonban Baracskai szép akció végén lőtt gólt, sőt, még Orosz lövése is veszélyes volt, így megnyertük az első felkészülési mérkőzést.