Magabiztos játékkal vertük bolgár ellenfelünket.

Mezőkövesd Zsóry FC – Pirin 2-1 (1-0)

Kumköy, 50 néző

Gólszerzők: Cseri (2)

Mezőkövesd: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Mlinar, Iszlai, Tóth – Bognár, Novák, Cseri

Csapatunk a téli felkészülésünk eddigilegjobb mérkőzését játszotta le ma délután. Helyzetek sokaságát alakítottuk ki a találkozón, emellett az egész csapat fegyelmezettten, a labdát sokat birtokolva játszott. Bolgár ellenfelünk kialakított helyzet nélkül hozta le a kilencven percet, egyetlen góljuk büntetőből született.

A 21. percben Novák futott el a jobboldalon, kicselezett három védőt majd jól játszott Cseri elé aki higgadtan helyezett a hálóba. 1-0

A 34. percben Katanec buktatta a Pirin csatárát a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a Dombó kis híján megfogta, de a keze alatt a labda becsúszott a hálóba. 1-1

A 75. percben egy előreívelt labdát Novák Csanád mesterien készített le fejjel Cseri Tamásnak, aki 16 méterről ballal lőtte ki a bal felső sarkot.

A vezető találat után még Bognár, Novák, és Tóth is helyzetbe került, de az eredmény már nem változott.