Utolsó mérkőzését is megnyerte, ötödik helyen zárta a szezont a megyei bajnokságban női csapatunk.
Mezőkövesd Zsóry – Edelény-Tomor-Lak 6-0 (2-0)
Mezőkövesd: Tóth J. (k), Germus, Duchony K., Berecz, Berki, Bodnár, Kaló-Kaposvári, Molnár V., Kriston. Edző: Papp Sándor
Edelény: Vámos (k), Gajdos, Kórik, Szemán, Tóth, Radiné, Béres, Dudás, Rási. Dr. Bakóné, Csiki.
Gólok: Molnár V. 3, Bodnár, Berecz, Germus

1. KBSC FC Kft. 46 pont
2. Sárospataki USI 43 pont
3. Encs 41 pont
4. Tiszalúc 29 pont (-1 gólkülönbség)
5. Mezőkövesd Zsóry 29 pont (-5 gólkülönbség)
6. Kurityán 17 pont
7. Bőcs 16 pont (-1 pont)
8. Szerencs 14 pont
9. Edelény-Tomor-Lak 13 pont
10. Sajóvölgye Focisuli 8 pont

Papp Sándor: Az utolsó három mérkőzésen be szerettük volna gyűjteni a kilenc pontot, sikerült is hál istennek, meg a csajoknak. Fegyelmezett hozzáállás, ennyi kellett. A helyzetkihasználás kicsit javult, jelzi ez a 6-0 is, de most csak a fele maradt ki. Bőcsön is hatot rúgtunk, de ott több mint a fele kimaradt. A védekezésünk is rendben volt, a múlt meccsen kaptunk ugyan kettőt, de új dolgokat próbálgattunk a jövőre tekintettel. Kicsit könnyebben is vettük a második félidőt, aztán a vízszünetet követően, akárcsak most, helyre tettük a dolgokat. Még edzésben maradunk, hogy ne legyen hosszú a szünet. Lesznek tornák, június 20-án például Tiszaújvárosban a megyei kupa, addig mindenképp edzésben maradunk.