Egy góllal kapott ki a címvédőtől női csapatunk a megyei bajnokságban.

Mezőkövesd Zsóry – Sárospataki UI 2-3 (1-0)
Mezőkövesd: Papp R. (kapus), Kaló-Kaposvári, Vámos, Berki, Duchony K., Berecz, Tóth, Marczis, Duchony T., Molnár, Papp D. Edző: Papp Sándor
Sárospatak: Csorba (kapus), Vajóczki, Csehi, Preszoly, Kapéri, Takács, Kiss, Molnár.
Gólok: Berki 2, ill. Takács 2, Preszoly

Papp Sándor: Nem egészen úgy sikerült a felkészülés a tavaszi szezonra, ahogy gondoltuk, de a végét sikerült bekeményíteni, s ez meg is látszik a játékon, eredményeken. Volt két győzelmünk és nincs gond azzal sem, hogy kikapunk a bajnoktól.  Egy pici hiányzik, hogy ilyen csapat ellen is győzzünk, de mindenkivel pariban vagyunk, már nem kapunk nyolcat, Barcikán 2-0-ra kaptunk ki és nem játszottunk rosszul, most a Sárospataktól egy góllal, átléptünk tehát egy küszöböt. A fegyelemmel nincs gond, csak a rutin hiányzik még, hogy 1-0-nál ne bennünket kontrázzanak meg, egy bajnok csapat sem. Ne kapjunk könnyű gólt, de szinte mi lőttünk három gólt magunknak, mert nem kellett nekik megküzdeniük érte, ez bosszantó. A második félidő eleji kutat kell kiküszöbölni, ez  már csak figyelem kérdése, ami sajnos 5-10 percekre kihagy. Le a kalappal a lányok hozzáállása előtt.