Nem kezdte jól a szezont női csapatunk, a szerencsiek néhány hibát kihasználva percek alatt eldöntötték a mérkőzést.

Mezőkövesd Zsóry – Szerencs 0-5 (0-1)
Mezőkövesd: Papp R. (k), Duchony K., Tóth R., Papp D., Molnár, Berki, Bodnár, Duchony T., Berecz, Kaló-Kaposvári. Edző: Papp Sándor
Szerencs: Bartus F. (k), Haushel, Varga, Helgert, Ács, Nagy, Bartus I., Lakatos, Balogh, Dudás
Gólok: Ács 3, Haushel, Helgert

A második félidőben teljesen összeomlott csapatunk, gólhelyzetbe alig kerültünk. Egyéni hibák, valamint egy jól eltalált lövésnek köszönhetően percek alatt három gólt szerzett az ellenfél, innentől pedig a mieink számára nem volt visszaút. A vendégek megérdemelten nyertek, még nagyobb különbség is lehetett volna. A végén egy szabálytalanság miatt majdnem verekedés tört ki, de csapattársai lefogták a szerencsi játékost.

Az előző mérkőzésen: Kurityán – Mezőkövesd Zsóry 1-1 (0-0) Az utolsó percben mentettünk pontot Berecz góljával.