Küzdelmes, hajtós meccsen legyőztük ukrán élvonalbeli ellenfelünket.

Mezőkövesd Zsóry FC – FK Stal 2-1 (1-0)

Gólszerzők: Novák (40.perc), Cseri (61.perc) illetve Mysyk (71.perc)

1. Félidő: Dombó – Farkas, Hudák, Katanec, Vadnai – Oláh, Iszlai, Mlinar – Koszta, Novák, Bognár
2. Félidő: Horváth – Lázár, Pillár, Fótyik, Szalai – Onana, Tóth, Alex – Baracskai, Dao, Cseri

Az ellenfél helyzeteivel indult a mérkőzés, azonban hamar átvettük a játék irányítását. A 11.percben Novák baloldali beadását Bognár kapta a tizenhatoson belül ziccerben, de közeli lövését védte a kapus. A 40.percben Novák kapott egy mélységi indítást, amellyel jól lépett ki középen a védők között és magabiztosan helyezett a hálóba (1-0). Közvetlenül a szünet előtt Novák beadását Bognár helyezte a hálóba, de a török játékvezető tévesen lest ítélt.

A második félidőben teljes csapatot cserélt Kuttor Attila de a játékunk ugyanolyan magabiztos maradt. A 61.percben Cseri Tamás villámgyorsan robogott el a baloldalon és lőtt nagy erővel a hosszú alsó sarokba 2-0.

Kilenc perc múlva szépítettek a vendégek, majd Horváth védett kétszer óriási bravúrral, de előttünk is több ziccer kínálkozott.

Összességében megérdemelten nyertünk a harcos, néha túlzottan kemény ukránok ellen.

Csapatunk kilenc nap alatt harmadik győzelmét aratta.