Utolsó perces góllal nyert az U15, félbeszakadt az U17 mérkőzése.

Mezőkövesd Zsóry – Miskolc Népkert Volán 3-0 (2-0)
Mezőkövesd: Deák (Tuza) – Seres, Tóth O., Hajdú, Fehér, Balogh, Juhász, Horváth, Csomós Zs., Berencsi, Budai (Esztergomi). Edző: Horváth Tamás
Gólok: Fehér 2, Budai

Mezőkövesd Zsóry – Miskolc Népkert Volán 1-0 (0-0)
Mezőkövesd: Zilahy – Radócz, Vizi, Waldhauser (Lénárt), Oláh, Lőrincz, Fészki, Rózsa, Borók, Kalmár (Pincés), Kovács Zs. Edző: Kubinyi József
Gól: Radócz

Kubinyi József: Két egyenlő erőkből álló csapat találkozott, a Volán a tabellán harmadik, bőven előttünk áll.  A fiúk helytálltak, szívvel-lélekkel küzdöttek és a végén meg is lett az eredménye. Nem mondom, hogy szerencsés gól volt (az utolsó percben esett), mert megküzdöttek érte és előtte voltak helyzeteink, ziccereink, amelyek mellé mentek, vagy a kapus védte. Így a végén az a csapat került ki győztesen, aki jobban akarta a győzelmet. A mérkőzésen meg kell dicsérni a kapusunkat, aki a kedvezőtlen időjárás ellenére jól védett, a második félidőben pedig Fészki Norbi jól irányította a csapatot. A múlt héten Tiszaújvárosban is egy góllal nyertünk, ott a 70. percben rúgott szerencsés góllal győztünk. A csapat az erősebb ellenfelekkel szemben is helytáll, mire lesz elég nem tudom, a 3-7. helyezett csapat nagyon együtt van, még van hátra két forduló, az előttünk lévő Balmazújvároshoz utazunk és Kazincbarcikára, ők mögöttünk állnak. Ha sikerülne hat pontot szerezni, dobogó közelébe kerülhetünk.

U19 Közép B
Mezőkövesd Zsóry – Ferihegy Vecsés 2-4 (2-0)
Mezőkövesd: Boros – Pelyhe K., Lázók (Nyeste), Burka (Tirk), Figeczki (Koncz M.), Jacsó (Nagy Á.), Borza (Tasi), Nagy G., Szabó L., Nagy B. (Kövér), Megyeri. Edző: Szabó László
Gólok: Szabó L. 2, ill. Kiss 2, Takács, Szabó G.

U17 Közép B
Mezőkövesd Zsóry – Ferihegy Vecsés félbeszakadt

U19 Közép-Kelet
Mezőkövesd Zsóry – 1908 SZAC 3-5 (1-3)
Mezőkövesd: Dósa – Koncz M. (Karacs), Nyeste (Lázók), Tasi (Keresztesi), Jacsó (Balázs), Nagy B. (Burka), Borza, Nagy Á., Tirk, Kövér, Figeczki (Burcsák). Edző: Bocsi Zoltán
Gólok: Tasi, Figeczki, Karacs, ill. Vörös 2, Kovács B. 2, Soós

Bocsi Zoltán: Mostanában két fronton kényszerülnek a srácok játszani, az U19-ben és az U18-ban, erőltetett menet a gyerekeknek, szinte minden héten két meccset kell játszaniuk. Ennyi létszámmal nem játszottunk oda-vissza mint most, lemorzsolódtak emberek, nem járnak edzésre, valaki érettségire készül, ennek köszönhető, hogy egyre kevesebben vagyunk. A 18-at szem előtt tartva elég jó teljesítménnyel rukkoltunk elő, harcban vagyunk a dobogóért, most az elsőt fogadtuk, jó játékkal rukkoltunk elő, de egyéni hibák megpecsételték a sorsunkat. A játék képe alapján pariban voltunk, nem tűn úgy, hogy ők vezetik egy vereséggel a csoportot. Vannak még húzósabb meccseink és játszunk olyanokkal is, akik mögöttünk vannak. Két fronton harcolunk, valamelyik meccs az U18-ban, valamelyik az U19-ben lesz erősebb.