Döntetlent játszott a Borsod Volán otthonában U15-ös csapatunk, de vezetik a bajnokságot.

Borsod Volán – Mezőkövesd Zsóry 2-2 (0-2)
Borsod Volán: Sass – Makónyi, Kaczur J. (Bányász), Majoros, Kaczur M., Soltész, Molnár D., Balázsi (Fekete), Leczó, Szajkó (Molnár M.), Kocsa.
Mezőkövesd: Farkas – Bálint, Pap (Kaló), Sebestyén, Fodor, Tóth, Urbán (Bercsényi Ba.), Takács, Recskó, Pál, Kovács M. Edző: Kubinyi József
Gólok: Kocsa, Bányász, ill. Bálint, Recskó

Kubinyi József: Nagyon rossz időjárás viszonyok voltak, nagy volt a szél, a pálya talaja pedig kritikán aluli. Az egriek is nagyon panaszkodtak rá, ezt csak megerősíteni tudom.  Amikor a szél bennünket támogatott, akkor kettő-nullra vezettünk a félidőben. Utána 2-2 lett. Ki kell emelni, hogy volt egy-két gyengébben teljesítő játékos, tehát nem csak a körülményeken múlt a döntetlen. Azzal, hogy Egerben győztünk, vezetjük a tabellát, hiszen a Sajóvölgyével döntetlent játszottak. Jövő héten viszont mi fogadjuk a múcsonyiakat. Mi szerettük volna csütörtökön lejátszani a mérkőzést, kértük az előre hozatalát, hogy a gyerekeknek több szünetük legyen. Nem gondoltuk, hogy az időjárás ennyire befolyásoló tényező lesz. A múlt hétvégén nem volt bajnoki, edzőmérkőzést játszottunk a Füzesabonnyal. Huszonnégyen edzünk, volt, aki az U14-es csapatokban, volt, aki az U16-ban szerepelt.