Gólzáporos mérkőzésen 3-2-es győzelmet aratott második csapatunk a Bőcs vendégeként.

A B-A-Z. Megyei I. osztályú bajnokság 7. fordulójában a sereghajtó Hernád-parti gárdához látogatott együttesünk szeptember 25-én. A találkozót egyértelműen labdarúgóink várhatták esélyesként, ennek megfelelően az első játékrészben nagy fölényben játszottak Hevesi Tamás tanítványai és Gíber találatával már a 8. percben megszereztük a vezetést, majd újabb 10 perc elteltével Sipos is betalált, így nem egészen húsz perc alatt kétgólos előnybe kerültünk. A játék képe a folytatásban sem változott, csapatunk több komoly lehetőséget is kialakított a hazaiak kapuja előtt, azonban újabb találat nem született a szünetig. Fordulás után is kövesdi fölény jellemezte a mérkőzést és egy órányi játék után Budai megszerezte a 3. gólunkat. A hazaiak azonban nem adták fel, a játékrész felénél egy véleményes büntetőből Lakatos szépített, majd a 82. percben Csomós öngólját követően 3-2-re módosult az eredmény.  A hajrában több találat már nem született, így együttesünk egygólos győzelmet aratott.

– Egy kicsit bosszús vagyok, mert nagy arányú győzelmet szalasztottunk el. Az első félidőben nagyon jól futballoztunk, több nagy helyzetet is kidolgoztunk, ezek közül kettőt sikerült értékesíteni. A második félidőt is jól kezdtük, viszont 3-0 után taktikai fegyelmezetlenségeket követtünk el. A hazaiak egy nevetséges 11-esből szépítettek, majd a hajrában egy ritkán látható öngóllal visszajöttek a mérkőzésbe. Természetesen örülök a győzelemnek, dolgozunk tovább – mondta a mérkőzésről Hevesi Tamás vezetőedző.

Labdarúgóink 7 forduló után a 6. helyen állnak a tabellán 11 ponttal. A mezőny rendkívül szoros, a 2. helyezett Encs mindössze 2 ponttal szerzett többet csapatunknál. Együttesünk legközelebb a 3. helyen álló MVSC-Miskolc gárdáját látja vendégül. A bajnoki találkozó október 3-án, vasárnap 15 órakor kezdődik majd a Zsóry Edzőcentrumban.