U15-ös csapatunk egy egész napos tornán vett részt szerdán, ahol a játék mellett más érdekességgel is találkozhattak.

A Nike Premier Kupa egy magyarországi sorozat, amelyben 24 csapat vett részt. Négy helyszínen zajlottak a selejtezők. Ezen a tornán az NB I.-es csapatok utánpótlásában az U15-ös korosztályú csapatok és az NB II.-es csapatok közül meghívott csapatok vettek részt. Elmondhatjuk, hogy az ország legjobb 24, U15-ös csapata mérkőzött meg egymással. Mi a Törökszentmiklósi csoportba kerültünk, ahol részt vett 6 csapat, melyeket két kisebb hármas csoportba osztották. Mi a Budapesti Honvéddal és a Nyíregyházi Bozsikkal kerültünk egy csoportba. A másik csoportba a Debrecen, a DVTK és a Budapest-Tabán SE került.

A saját csoportunkban a nyíregyháziakkal egy-egyet játszottunk úgy, hogy 1-0-ra vezettünk a mérkőzés első félidejében és a második játékrészben egyenlített a Nyíregyháza egy kétes büntetővel. A második mérkőzést a Honvéddal játszottuk, ahol a végeredmény 4-0 lett, de az utolsó negyedórában öt cserejátékos is pályára lépett, addig 2-0 volt az eredmény – tette hozzá Kubinyi József vezetőedző.

A csoportelsők és másodikok játszottak keresztbe egymással és a végeredmény tizenegyesekkel dőlt el mind a két mérkőzésen. Elmondhatom, hogy mi voltunk az erősebb csoportba, a mi csoportunkból került tovább az országos nyolcasdöntőbe a két csapat: a Bozsik és a Budapesti Honvéd.