Az első osztályban szereplő debreceni utánpótlás-csapatok erősebbnek bizonyultak a mieinknél a HLSZ Téli tornán.

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete által szervezett Téli Tornán belül 3x35perces mérkőzéseken csapnak össze legidősebb utánpótlás együtteseink. A kiírás szerint az első ellenfélhez utazni kellett, méghozzá Pallagra, a debreceniek első osztályú utánpótlás gárdáihoz.

U19
DVSC – Mezőkövesd Zsóry 5-2
Mezőkövesd: Sütő – Megyeri, Hermann, Molnár, Csörgő, Borza, Csirmaz, Bóta, Szabó L., Bárdos, Juhász. Csereként pályára léptek: Erdei, Hímer, Maráczi.
Edző: Szabó László
Kövesdi gólszerzők: Szabó Levente és Bárdos Bence

U17
DVSC – Mezőkövesd Zsóry 11-1
Mezőkövesd: Dósa – Panyi, Nagy G., Nagy Á., Tengeri, Koós, Tirk, Koncz A., Burka, Nyeste, Havasi. Csereként pályára léptek: Erdei Á., Boros Á., Keresztesi, Boros D.
Kövesdi gólszerző: Koós Krisztián

U17 értékelése: Nagyon enerváltan és nagyon gyengén játszott a csapat, de több mint valószínű az is volt az oka, hogy megvoltunk egy picit illetődve. A nagyon sok egyéni hiba eredményezte azt, hogy ilyen súlyos vereséget szenvedtünk.

U19 értékelése: Idény eleji mérkőzésen addig, míg erővel bírtuk, megfelelő partnerei voltunk az ellenfélnek, de sajnos a mérkőzés utolsó harmadára fizikálisan és fejben is elfáradt a csapat.

A Keleti csoport programjában, mieink legközelebb január 30-án lépnek majd pályára Békéscsabán 11:30 és 13:30-tól.

Fotók: Bán Bence