Csapatunk magabiztosan jutott a Magyar Kupa következő körébe.

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK (Budapest I.)–MEZŐKÖVESD ZSÓRY 0–5 (0–0)
Budapest, Váci út, 450
néző. V: Urbán Eszter (Kovács Gábor, Sinkovicz Dániel)
VÍZMŰVEK: Balázs B. – Török, Csikós, Kuklis, Cserjés – Köböl K., Bagdán – Pásztor Á. (Szalai B., 76.), Buhály, Peller Á. (Kuhár, 73.) – Katona G. (Lénárt, 84.). Edző: Véber György
MEZŐKÖVESD: Szappanos – Varjas L., Hudák, Szalai A., Silye (Földi, 10.) – Molnár G., Varjas Z., Mihailo (Wieland, 76.) – Szakály D., Alves, Koszta. Vezetőedző: Kuttor Attila
Gólszerző: Koszta (0–1) az 53., Szakály D. (0–2) a 68., Alves (0–3) a 71., Molnár G. (0–4) a 80., Szakály D. (0–5) a 82. percben
MESTERMÉRLEG
Véber György:
– Hetven percig teljesen egyenrangú partnerei voltunk a Mezőkövesdnek, alaposan megizzasztottuk első osztályú csapatot, így megérdemelten járt a vastaps a lefújást követően a játékosoknak. Ebből a mérkőzésből lehet építkezni, a ma mutatott küzdőszellemmel és teljesítménnyel teljes mértékben elégedett lehetek.
Kuttor Attila: – Ellenfelünk rendkívül szervezetten futballozott, az első félidőben sajnos csak elvétve sikerült feltörnünk a védelmüket, a helyzeteinknél pedig nem összpontosítottunk kellőképpen. A fordulás után már egyel magasabb sebességi fokozatra kapcsoltunk, s a mérkőzés végére kiütközött a két csapat között lévő három osztálynyi különbség.