Marco Rossi csalódott volt a vereség után, Pintér Attila gratulált csapatának, hogy hátrányból fel tudott állni.

Marco Rossi: Olyan mérkőzést láttam, ahol domináltunk és mégis kikaptunk 3-1-re, hihetetlen. Domináltunk az elején, Kámber és Balázs helyzete hihetetlen, hogy kimaradt, így ahelyett, hogy 2-0-ra vezettünk volna, felhoztuk az ellenfelet. Ők kontráztak és 3-1 lett. Hihetetlenül sok helyzetünk volt, de a jó kapura lövésekkel adósok maradtunk, a végén meg sem mozgattuk a kapust. Nem lett volna szabad, hogy így alakuljon a mérkőzés. Nem éreztem, hogy megváltozott a csapat 1-0 után, csak picit engedtünk ki, de ettől nem volt helyzete az ellenfélnek. Egyszer jutottak el a kapunkig és abból gólt szereztek. Ez a borzalmas, hogy játékosokat igazoltunk, hogy gólt szerezzünk, de adósak maradtak ezzel. Ugyanaz volt mint korábban, helyzetekig eljutottunk, de gólt nem lőttünk. Nagy probléma volt, hogy hátul óriási hibákat követtünk el. Nem ezért kaptunk ki, ha többet rúgunk, nyerünk. Ha belőjük, hátul belefér a hiba. Mindenki hibázott, én is, hiszen én állítom össze a csapatot, én felelek az eredményért. A játékvezető is hibázott, sok új dolgot tapasztalt meg, amikor hihetetlen módon rohant az idő, lelassult a világ, lelassultak a kövesdi játékosok, mégis csak három percet hosszabbított. Mindig úgy jön ki, hogy vele nincs szerencsénk, vagy mi nem hozunk neki szerencsét, nem vette észre azokat a szituációkat, amikor többször kézzel értek a labdához a 16-oson belül. Nem tudom megítélni, 11-es volt-e, vagy nem. Nem emiatt kaptunk ki, nem ez a magyarázat. Sajnos elszúrtuk ezt a mérkőzést.

Pintér Attila: Azt kaptam, amire számítottam, a Honvéd nagyon fegyelmezett csapat, játékosai tudnak azonosulni a Honvéddal, sokan ott nevelkedtek. Megkaptuk a kötelező gólunkat, félidőben igyekeztünk rendezni a sorokat, hogy nyugodjanak meg, s bátrabban kezdjenek el futballozni. Bejött, voltak lehetőségeink, gólt is szereztünk abból, amit kértem, hogy ezeket forszírozzák. Köszönjük a közönségnek, segítették a csapatot. Gratulálok a csapatnak, hogy hátrányból fel tudtak állni és meg tudták fordítani a meccset. Picit kapkodóan kezdtünk, de lassan is járattuk a labdát, amiből labdát szereztek a vendégek és profitáltak. Rendeztük a sorokat és megnyertük a mérkőzést. Ezúttal Dombó védett, eltelt hét forduló, Tomas volt, mikor bravúrral segítette a csapatot, mások kaptunk olyan gólt, amiben benne volt. Dombó ragyogó teljesítményt nyújtott tavaly, amikor feljutottunk, neki is meg kellett adni a lehetőséget, élt vele, magabiztosan védett. Örülök annak, hogy aki nem játszik, nem sértődik meg, aki bemegy csereként, Sós, Baracskai, hozzá tud tenni. Örülök neki, hogy ilyen emberekkel dolgozhatok. A szünetben nem néztük az órát, elmondtam mit kérek, hol hibázik a Honvéd. Volt egy sérülés Hudáknál, az is hozzájárult a késéshez. Minél több tétmérkőzés lesz bennünk, magabiztosabbak leszünk. Nem volt még elég a három hét, hogy utolérjük az öt éve együtt játszó nb1-es csapatokat. Teszik a dolgukat a játékosok, olyat gyakorlunk, amivel nyerni tudunk, s ezt részben visszakapjuk. Ahhoz, hogy ez automatikus legyen, még több mérkőzésre van szükségünk. Bízom a csapatban, későn álltunk össze, most is igazoltunk, Patricknak is föl kell vennie a ritmust. Mindenki elkövetett mindent a győzelemért.