Az OTP Bank Liga kilencedik fordulójában találkozott egymással a Mezőkövesd Zsóry FC és a MOL Fehérvár FC. A helyszín a Mezőkövesdi Városi Stadion volt, a végeredmény pedig 0-0. A következő sorokban az online sajtótermékek írásait szedtük össze, amelyek az összecsapásról szólnak.

A Nemzeti Sport online változata, az nso.hu írásában kiemelte, hogy egy igazi férfias csatát láthattak a kilátogató drukkerek: „Rendületlenül birkózott egymással két félidőn keresztül a Mezőkövesd és a Fehérvár a labdarúgó NB I 9. fordulójában, de mivel nem találtak egymáson fogást, döntetlennel ért véget a tabella első két helyén tanyázó csapat összecsapása.” Ezen felül természetesen edzői nyilatkozatokkal is jelentkeztek, amit Marko Nikolics gondolatával kezdtek: „Komolyabb meccs volt, mintha potyogtak volna a gólok.

A csakfoci.hu a mérkőzés alatt percről percre tudósított, a lefújás után pedig a mesterek értékeléseit tettte közzé.

Az m4sport.hu szokásához híven nagyon komplett anyaggal jelentkezett. A tudósítás tartalmazza a gólokat, edzői nyilatkozatokat, jegyzőkönyvet. Az ütközet kapcsán a második játékrészt emelte ki, amely során valódi taktikus csata zajlott: „A szünet után hasonlóan folytatódott a mérkőzés, a két csapat sokáig nem vállalt fel nagy kockázatot, inkább arra ügyelt, hogy az ellenfél ne kerüljön helyzetbe. A hajrára felpörögtek az események, de akkor már sok volt a szabálytalanság, a reklamálás, emiatt potyogtak a sárga lapok, gól viszont nem született.”

A MOL Fehérvár FC hivatalos weboldalán a tudósítás mellett edzői értékelés, játékos interjú és képgaléria található.

Aki esetleg nem olvasta volna, hivatalos weblapunkon teljes meccstudósítással, jegyzőkönyvvel és interjúkkal jelentkeztünk a mérkőzést követően. A vége tehát 0-0, ami azt jelenti, hogy Kuttor Attila legénysége a harmadik helyen várja a következő fordulót.

(FOTO: Gál Péter)