Pintér Attila örül, hogy jönnek az eredmények, reméli, a csapat tudja tartani a jó és eredményes játékot.

Pintér Attila: Nagyon fölszabadult ellenfél ellen játszottunk, akik megmutatták, hogy miért vannak a negyedik helyen. Nagyon sok lehetőségünk volt az első 20-25. percben s nagyon szép akciógólt rúgtunk. Könnyebb lett volna a mérkőzés, ha ezekből egyet be tudunk lőni, utána volt 5-10 perc, amikor nem volt lehetőségünk. A második félidőben azt tette a csapat, amit elvártunk, amire készültünk. Megmutatták, hogy tudnak játszani, egymásért küzdeni, ez kevés magyar csapatról mondható el. Büszke vagyok a csapatra, hogy így teszik a dolgukat, a város is büszke lehet rájuk, hiszen mindent megtesznek, hogy a szurkolók minél jobban érezzék magukat, mi is köszönjük a szurkolóknak a buzdítást.
Akin teher van, annak vége van, amelyik csapat nem bírja a nyomást, nem tud eredményes lenni. Rajtunk nincs teher, teszik a dolgukat a játékosok edzésen és hétvégén is. Vannak hullámvölgyek a játékban, 90 percig nem lehet fenntartani egy bizonyos szintet. Örülök, hogy jönnek az eredmények, bízom abban, hogy a csapat tudja tartani a jó és eredményes játékot. Van még hátra kilenc forduló, meglátjuk, mennyi pontot sikerül gyűjteni, s az mire lesz elég. Devecseri lábujjtörésének gyógyulását nem lehet siettetni, Heffler combját Győrben nézettük meg, ezúton is köszönöm dr. Bartek Péternek, hogy megvizsgálta Norbit. Van egy pici fáradság a combjában, s nem vállaltunk rizikót. Bízunk abban, hogy hétvégén már rendelkezésre tud állni.