Pintér Attila szerint egyik csapat sem bír kilencven percen keresztül irányítani. Hibáztak, de a végén is bízott csapatában.

Pintér Attila: Az első félidő teljesen a miénk volt, a mi akaratunk érvényesült. Volt olyan lehetőség, amit gólra válthattunk volna, de a kapus nagyot védett. Nem tudtuk 1-0-nál rárúgni a második gólt. A második félidőben látszott, hogy nem vagyunk összeszokva, például a középpályára érkezőknél. Elveszítettük a játékunkat mindjárt az elején, a 46. percben látni lehetett, hogy váltani kell, hiszen a középpályán már nem tudtuk azt nyújtani, amit kellett volna. Akkor tíz-tizenöt percig a Gyirmót átvette a játék irányítását. Két óriási hibát követtünk el, két elkerülhető gólt kaptunk, de ez benne van a játékban. Ennek a két csapatnak a legnehezebb a dolga, hiszen tíz csapat előrébb tart mint mi. Ennek a két csapatnak – mivel nem tudott annyi edzőmérkőzést játszani – élesben fognak kijönni a hibái. Sajnos őket és minket is büntettek ezek, reméltem, hogy ilyen hibákat nem fogunk elkövetni, de sajnos elkövettük. A csapat erejét mutatja, hogy 2-1 után akár meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Kiegyenlítettünk, 2-2-nél egy ajtó-ablak helyzetet hagytunk ki. Gratulálok a srácoknak, odatették magukat, most ez volt bennünk. Jobban szerettem volna, ha győzelemmel indulunk, egy út kezdetén vagyunk. Azért kell dolgoznunk, hogy az álom, a bennmaradás, teljesüljön.
Egyik csapat sem rendelkezik olyan játékosállománnyal, hogy végig tudjon irányítani. Van egy másik csapat is, aki ugyanazt szeretné: megnyerni a mérkőzést. Van olyan, amikor én irányítok, van, amikor a másik csapat. Volt játékos, aki már nem tudta azt a szintű játékot nyújtani, mint az első félidőben, ezért próbáltunk változtatni. Az ellenfél megszerezte a vezetést, én mindig bízom a csapatban, tudom, hogy milyen munkát végeztek el, mit tesz azért, hogy sikeres legyen. Tette tovább a dolgát, nem adta föl, kiegyenlítettünk, s utána ajtó-ablak helyzetünk volt. Ez a két csapat, amilyen szinten van, nagyon jó mérkőzést játszott.